O nas

Po co to robimy, dlaczego powstał UKS „NET”, dlaczego warto uczyć się gry w tenisa w klubie

Tenis ziemny staje się coraz bardziej popularny, ale jest dyscypliną wymagającą i stosunkowo kosztowną. Konieczny jest odpowiedni sprzęt i miejsce do gry (kort). Wiemy, że samodzielna nauka tenisa może nie być najlepszym pomysłem. Swoją przygodę w tym sportem dobrze jest zaczynać pod okiem trenera. Po pierwsze w większości przypadków, uczenie się samemu jest to prawie niewykonalne. Po drugie, ćwiczenia z trenerem pozwolą na opanowanie techniki gry a także oszczędzą wielu nerwów, a czasem też kontuzji.

Dlatego współpracując z profesjonalnymi trenerami, umożliwiamy dzieciom i młodzieży możliwość uprawiania tego sportu na najwyższym poziomie. Refundujemy częściowo koszty wynajęcia obiektu, zakupu sprzętu, a dla najlepszych zawodników - opłacanie licencji i badań lekarskich.

Zarząd UKS NET

Trenerzy

Wojciech Gałecki

Trener tenisa ziemnego II klasy, koordynator sekcji, nauczyciel wychowania fizycznego SP nr 1 w Ożarowie Mazowieckim. Miłośnik i pasjonat tenisa ziemnego, uczestnik wielu kursów i konferencji trenerskich. Zainteresowania to sport, film, podróże.